Garantija ir grąžinimas

Garantija ir prekių grąžinimas | Garantija pirkėjui


| Svarbu žinoti

Gavus užsakymą pastebėjote gamyklinį ar transportavimo broką? Nesijaudinkite, kartu išspręsime visas kilusias problemas. Jei turite galimybę - atsiųskite broko nuotraukas mums el. paštu - tikėtina, kad taip galėsime greičiau išspręsti susidariusius nepatogumus. Visą informaciją apie garantinį aptarnavimą teikiame el. paštu info@zaislukalnas.lt


Zaislukalnas.lt 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Jei Jūs nesate 100% patenkinti savo kokybiška preke, ją galite grąžinti per 30 kalendorines dienas ir atgauti visus už prekę sumokėtus pinigus.

Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, mes įsipareigojame savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

Prekės grąžinimą įsipareigojame įgyvendinti per 7 d.d., nebent susitarta kitaip.

Pinigai grąžinami tik į kliento nurodytą banko sąskaitą pavedimu.

Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

  • Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  • Kokybiškų surinktų arba bandytų rinkti žaislų grąžinti negalima;
  • Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  • Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
  • Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;

Kviečiame tinkamai supakuoti prekę, kad ji nebūtų pažeista siuntimo metu. Jei prekė bus pažeista siuntimo metu, grąžinamos prekės priimti negalėsime.

Tinkamos kokybės prekių grąžinimas vykdomas vadovaujantis LR Civilinio kodekso 6.228-10 ir 6.228-11 straipsnių numatyta tvarka.


Kokybės garantija

Kiekvienos Zaislukalnas.lt parduodamos prekės pagrindinės savybės bendrai nurodomos prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme. Tam tikroms prekėms suteikiama gamintojo garantija, kurios sąlygos bei terminai nurodomi tokių prekių aprašymuose bei detalizuojami garantiniame talone jei toks pridedamas. 
Gamintojo garantija fiziniams asmenims galioja 24 mėnesius, o juridiniams asmenims - 12 mėnesių.
Tuo atveju, kai Gamintojas tam tikroms prekių rūšims daiktų kokybės garantijos nesuteikia, galioja garantija, numatyta atitinkamų teisės aktų.


Dėl garantinio aptarnavimo prašome susisiekti su mumis el. paštu info@zaislukalnas.lt
Prekes garantiniam aptarnavimui pristatykite į Zaislukalnas.lt garantinio aptarnavimo punktą.


Garantinio aptarnavimo teikimo metu dėl gamintojo kaltės atsiradę gedimai šalinami per šiuos terminus:

14-21 dienų nuo prekės perdavimo garantinį aptarnavimą atliekančiam servisui arba per 45 dienas, jei garantiniam remontui atlikti būtina detalė turi būti pristatyta iš užsienio. 

Visais atvejais garantinį aptarnavimą siekiama atlikti per kuo trumpesnį laiką.

Gamintojo garantija netaikoma natūraliai susidėvinčioms prekių dalims.

Prekių pristatymas garantiniam aptarnavimui vykdomas pirkėjo lėšomis. Prekes garantiniam aptarnavimui parsiveža „Žaislų kalnas“ užsakomas kurjeris. Po garantinio aptarnavimo už pristatymą ir parvežimą išrašoma sąskaita, kurios neapmokėjus sutaisyta prekė negrąžinama pirkėjui.

Užsakius garantinį aptarnavimą, „Žaislų kalnas“ užpildo visus reikiamus dokumentus, susijusius su prekės transportavimu. Klientui nereikia nieko pildyti ir papildomai spausdinti, klijuoti ant pakuočių, sekti.

Kviečiame tinkamai supakuoti prekę, kad ji nebūtų pažeista siuntimo metu. Jei prekė bus pažeista siuntimo metu, garantinio aptarnavimo suteikti negalėsime.

Suremontuotoms arba pakeistoms prekėms garantijos sąlygos galioja likusį garantijos laiką.


Elektromobilių garantijos informacija

Garantija suteikiama 24 mėnesių fiziniam asmeniui arba 12 mėnesių juridiniam asmeniui laikotarpiui (6 mėnesių akumuliatoriui/-iams) nuo pirkimo datos.

Garantija netaikoma:

  • transporto priemonės garso funkcijoms, lemputėms, mechaniniams pažeidimams ir ratams, nes tai yra naudojamos transporto priemonės natūraliai susidėvinčios dalys.
  • gedimui ar žalai, atsiradusiam dėl netinkamo naudojimo, pirkėjo neatsargumo ar netinkamų eksploatacinių medžiagų naudojimo, taip pat gaminio naudojimo metu nesilaikant instrukcijų ar saugos taisyklių.
  • gedimui ir žalai, atsiradusiai dėl gaisro, potvynio, žaibo, elektros šuolių, cheminių medžiagų poveikio.
  • akumuliatoriaus perkrovimo atveju.

Garantiniu laikotarpiu išaiškėję defektai bus pašalinti nemokamai kaip įmanoma greičiau, ne ilgiau kaip per 14 darbo dienų (jei reikia atsivežti defektui pašalinti reikalingą detalę, pardavėjas pasilieka teisę pratęsti remonto terminą iki 90 dienų, apie kurias klientas bus informuotas per 14 dienų). Bet kokiems mechaniniams transporto priemonės pažeidimams (lūžiams, plyšimams ir pan.) garantinis remontas netaikomas! Vartotojui neleidžiama atlikti remonto ar modifikacijų be raštiško serviso sutikimo, nes gali prarasti garantiją.


Dėmesio: Prieš pirmą kartą naudojant, akumuliatorių reikia įkrauti min. 6 valandas. Iškrovę bateriją krauname apie 8-9 valandas. Jei žaislas nenaudojamas ilgesnį laiką, bateriją reikia įkrauti 2 kartus per mėnesį maždaug 6 valandas. Ilgesnio įkrovimo atveju akumuliatorius bus perkrautas, o tai gali anuliuoti akumuliatoriaus garantiją.

Kviečiame tinkamai supakuoti prekę, kad ji nebūtų pažeista siuntimo metu. Jei prekė bus pažeista siuntimo metu, garantinio aptarnavimo suteikti negalėsime.


Pardavėjas neatsako už tai, kad Parduotuvėje prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.


Garantija pirkėjui

✔ Geros kainos garantija*
✔ 30 dienų grąžinimo garantija
✔ 24 mėnesių garantija fiziniams asmenims
✔ Mokėkite kai gausite prekę

Atsiliepimai
⭐⭐⭐⭐⭐
Aciu, berniukas laimingas, man irgi idomu kartu zaisti su juo.
Peržiūrėti pirktą prekę Andrej 2021-10-07 15:54:08
⭐⭐⭐⭐⭐
Puikus, tvirtas ir gražus automobiliukas, didelis pliusas dėl padangų, minkštai važiuoja ir nebraižo grindų. Vaikas laimingas, ačiū :)
Peržiūrėti pirktą prekę Alina 2022-01-11 11:45:24
⭐⭐⭐⭐⭐
Ačiū jums už rūpestį,malonų ir šiltą bendravimą. Prekę gavom,viskas gerai. Sūnelis iki dabar negali atsidžiaugti, kai tokia šypsena veide,tai vadinasi tėveliai nesuklydo rinkdami gimtadienio dovaną, ačiū už idėja, tik geriausios rekomendacijos!
Peržiūrėti pirktą prekę Mingailė 2021-11-04 12:21:34
⭐⭐⭐⭐⭐
Greitai pristatė, patenkinti
Peržiūrėti pirktą prekę Gediminas 2022-05-25 14:18:53

Žaislų kalnas ⭐⭐⭐⭐☆

⭐⭐⭐⭐⭐
Puiki komanda! Užsakytas ir kokybiškas prekes į namus gavau per nepilną parą. Ačiū už operatyvų ir nuoširdų darbą! ❤️ Rekomenduoju.
Ilona Blažienė 2022.12.29 — prieš 2 mėnesius
⭐⭐⭐⭐⭐
Esame labai patenkinti aptarnavimo kokybe, konsultavusio asmens, Dominyko ,kompetencija. Prekė atvyko laiku,kaip ir žadėta, šventė pavyko,jubiliatas laimingas - Ačiū:)!
Jūratė A. 2023.01.07 — prieš 2 mėnesius
⭐⭐⭐⭐⭐
Noriu labai padėkoti už operatyvumą ir teisingą požiūrį į klientą. Kadangi dovaną užsakinėjau jau likus savaitei iki didžiųjų švenčių, tai jau ir pats buvau nusiteikęs, kad gali kilti nesklandumų. Dienai iki numatyto pristatymo, vakare sulaukiu skambučio, kad jūsų dovaną jau turime, bet kurjerių tarnyba labai užimta ir tikėtina, kad dovanos iki Kalėdų negausite, tačiau siūlome jums ją atsiimti. Laikas tam buvo pasiūlytas tikrai lankstus. Kiti būtų tiesiog dovaną išsiuntę ir jos laiku negavus, geriausiu atveju atsiprašę paminėdami, kad žinote, švenčių metas, kurjeriai užimti ir bla bla bla... Nusimetę atsakomybę ir tiek. O su tokiu požiūriu į klientą, verslas klestės ir sėkmė lankys tikrai dažnai! Ačiū!
Paulius Natalevičius 2022.12.23 — prieš 2 mėnesius
⭐⭐⭐⭐⭐
Aptarnavimas priimtinas - reaguoja greitai, informaciją apie užsakymo vykdymo eigą periodiškai patikslina. Prieškalėdiniu laikotarpiu, kai užsakymų gausa, tvarkosi pagirtinai.
Ramute Bruzgeleviciene 2022.12.16 — prieš 3 mėnesius
Rašyk
Skambink