Medinis ksilofonas ir cimbolas 2 in 1 Viga

Akcija -25%Šią prekę Lietuvoje pristatysime per 3 - 5 d.d.

Prekės kodas: LR50348

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Pirkite DABAR ir pristatysime per 3 - 5 d.d.
€3342 €4456 su PVM
Sutaupote - €1114
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Medinis ksilofonas ir cimbolas 2 in 1 Viga

Dviejų funkcijų žaislas atliks puikius pratimus:

  • lavina rankinius įgūdžius
  • įsivaizdavimus
  • loginis mąstymas

Jūsų vaiko užduotis yra išmušti spalvotus kamuoliukus (3 komplekto komplektai) per skylutes žaislo viršutiniame skydelyje. Kai rutuliai patenka į vidų, jie sukasi ant ksilofono, jie išmuš švelnią melodiją. Ksilofoną taip pat galima naudoti atskirai.
Visa tai pagaminta iš lakuotos medienos, nudažyta vaikams saugiais dažais ryškiomis spalvomis, kurios patenkins kiekvieną vartotoją ir suteiks daug linksmybių.

„Viga“ yra prekės ženklas, įregistruotas 2003 m., Tačiau jau veikia daugiau nei 60 pasaulio šalių. Jų novatoriškos idėjos sulaukė pripažinimo tarp kitų Europoje, JAV, Australijoje ir Japonijoje.Įmonės įkūrėjai atkreipė dėmesį į tyrimų rezultatus, rodančius žaidimų ir mokymosi ryšį ankstyvaisiais vaikų raidos metais. Siekdamas padėti tėvams ir ugdymo įstaigoms auginti vaikus ir išgelbėti juos nuo virtualaus pasaulio, kuris iš esmės gali iškreipti realybę, gamintojas siūlo naujovišką asortimentą, pagamintą iš natūralių medžiagų, gautų ekologiškų gamybos procesų metu. Medinių gaminių sauga ir kokybė yra „Vigi“ prioritetu gamintojas pasirūpino, kad žaislams dažyti naudojami dažai atitiktų EN71 ir ASTM saugos standartus.

Informacija
Amžius nuo 2 metų
Produkto matmenys ilgis: 16 cm x aukštis: 28,5 cm x plotis: 16 cm
Parašyti atsiliepimą
Atsiliepimai
⭐⭐⭐⭐⭐
Aciu, berniukas laimingas, man irgi idomu kartu zaisti su juo.
Peržiūrėti pirktą prekę Andrej 2021-10-07 15:54:08
⭐⭐⭐⭐⭐
Puikus, tvirtas ir gražus automobiliukas, didelis pliusas dėl padangų, minkštai važiuoja ir nebraižo grindų. Vaikas laimingas, ačiū :)
Peržiūrėti pirktą prekę Alina 2022-01-11 11:45:24
⭐⭐⭐⭐⭐
Ačiū jums už rūpestį,malonų ir šiltą bendravimą. Prekę gavom,viskas gerai. Sūnelis iki dabar negali atsidžiaugti, kai tokia šypsena veide,tai vadinasi tėveliai nesuklydo rinkdami gimtadienio dovaną, ačiū už idėja, tik geriausios rekomendacijos!
Peržiūrėti pirktą prekę Mingailė 2021-11-04 12:21:34
⭐⭐⭐⭐⭐
Greitai pristatė, patenkinti
Peržiūrėti pirktą prekę Gediminas 2022-05-25 14:18:53

Žaislų kalnas ⭐⭐⭐⭐☆

⭐⭐⭐⭐⭐
Puiki komanda! Užsakytas ir kokybiškas prekes į namus gavau per nepilną parą. Ačiū už operatyvų ir nuoširdų darbą! ❤️ Rekomenduoju.
Ilona Blažienė 2022.12.29 — prieš 2 mėnesius
⭐⭐⭐⭐⭐
Esame labai patenkinti aptarnavimo kokybe, konsultavusio asmens, Dominyko ,kompetencija. Prekė atvyko laiku,kaip ir žadėta, šventė pavyko,jubiliatas laimingas - Ačiū:)!
Jūratė A. 2023.01.07 — prieš 2 mėnesius
⭐⭐⭐⭐⭐
Noriu labai padėkoti už operatyvumą ir teisingą požiūrį į klientą. Kadangi dovaną užsakinėjau jau likus savaitei iki didžiųjų švenčių, tai jau ir pats buvau nusiteikęs, kad gali kilti nesklandumų. Dienai iki numatyto pristatymo, vakare sulaukiu skambučio, kad jūsų dovaną jau turime, bet kurjerių tarnyba labai užimta ir tikėtina, kad dovanos iki Kalėdų negausite, tačiau siūlome jums ją atsiimti. Laikas tam buvo pasiūlytas tikrai lankstus. Kiti būtų tiesiog dovaną išsiuntę ir jos laiku negavus, geriausiu atveju atsiprašę paminėdami, kad žinote, švenčių metas, kurjeriai užimti ir bla bla bla... Nusimetę atsakomybę ir tiek. O su tokiu požiūriu į klientą, verslas klestės ir sėkmė lankys tikrai dažnai! Ačiū!
Paulius Natalevičius 2022.12.23 — prieš 2 mėnesius
⭐⭐⭐⭐⭐
Aptarnavimas priimtinas - reaguoja greitai, informaciją apie užsakymo vykdymo eigą periodiškai patikslina. Prieškalėdiniu laikotarpiu, kai užsakymų gausa, tvarkosi pagirtinai.
Ramute Bruzgeleviciene 2022.12.16 — prieš 3 mėnesius
Rašyk
Skambink