Apie mus

ŽAISLŲ KALNAS – vieta, kur žaislą ras kiekvienas vaikas, nuo kūdikio iki išdykusio, žingeidaus paauglio! Čia rasite žaislus, skirtus vaikų lavinimui bei kūrybiškumui ugdyti. Vaiko aktyvumas ir judrumas netelpa tarp keturių sienų? Pas mus jo laukia lauko pramogos ir transporto priemonės - vaikiški elektromobiliai, dviračiai, paspirtukai, balansiniai dviratukai. Visuomet rasite puikių pasiūlymų!

O gal vaikas išskirtinai domisi kokia nors profesija? Nori būti gydytojas, virėjas ar kirpėjas? Visą profesijų atributiką rasite čia – Žaislų kalne.

Ieškote dovanos mažajam draugui? Užsukite pas mus! Esame suskirstę dovanų idėjas tiek pagal amžiaus grupes, tiek pagal kainas. Siekiame, kad Jūsų paieška būtų kuo paprastesnė, greitesnė ir efektyvesnė. Kad rūpesčių dėl dovanos būtų dar mažiau, siūlome dovanų pakavimo paslaugą! Neturite galimybės įteikti dovanos asmeniškai? Ne problema. Užrašysime atviruką ir pristatysime iki pat namų durų.

Klientams garantuojame nuoširdų aptarnavimą, įsiklausymą į asmeninius pirkėjo poreikius bei nešališką patarimą, pasiklydus pasiūlos gausoje. O iškilusius nesklandumus sprendžiame greitai bei profesionaliai. Nes kiekvienas pirkėjas mums – pats svarbiausias!

PARDUOTUVĖS ISTORIJA

Esame broliai, kurie visą vaikystę dalinosi bendru žaislų lobynu. Ir kaip sunku kartais būna, kai mėgstamiausias žaislas yra vienas ir tas pats. Todėl siekiame, kad kiekvienas vaikas turėtų būtent savo žaislą, apie kurį svajoja ir siūlome visą žaislų kalną, už visiems draugišką kainą.

Neretai suaugusiems atrodo, kad žaislai yra vaikų užgaidos, kurios neduoda jokios naudos, o tik sukuria chaosą namuose. Netiesa! Žaislai lavina vaizduotę, kūrybiškumą, padeda iškrauti energiją.

Mūsų vizija: tapti mėgstamiausia žaislų parduotuve Lietuvoje, su nuolatos pagal tendencijas atsinaujinančiu asortimentu, kad kiekvienas vaikas galėtų rasti savo mėgstamiausius žaislus, atrastų savo stiprybes ir sugebėjimus jam patinkančioje profesijoje. Taip pat žaislų pagalba atrastų naujus pomėgius, lavintų savo talentus bei plėstų pasaulėžiūrą.

Norime, kad visi vaikai turėtų savo svajonių žaislus, nes jie prisideda prie asmenybės tobulėjimo bei gražios vaikystės kūrimo.

Štai todėl ir atsirado „Žaislų kalnas“.

Su geriausiais linkėjimais,

Dominykas ir Kristijonas

Rašyk
Skambink