Apmokėjimas

Mokėjimo būdai | Geros kainos garantija | Garantija pirkėjui


Mokėjimo būdai

Pasirinkite Jums patogiausią būdą atsiskaityti, jei iškils problemų - susisiekite su mumis.


Grynaisiais arba kortele pristatymo metu

Jūsų patogumui siūlome atsiskaityti už prekes grynaisiais pinigais arba kortele, tokiu atveju iš karto mokėti nieko nereikės, o atsiskaityti galėsite kurjeriui (grynaisiais arba kortele) arba paštomate (tik kortele) kai bus pristatomos prekės.
Dėmesio: Jei kurjeriui mokėsite grynaisiais, būtinai turėkite lygią užsakyme nurodytą sumą, kadangi kurjeris grąžos neduoda.


Elektronine bankininkyste

Už pirkinius galite sumokėti naudodamiesi elektronine bankininkyste. Pasirinkę Jums patogiausią atsiskaitymo būdą - būsite nukreipti į atitinkamą elektroninę sistemą, kur galėsite prisijungti. Prisijungę gausite automatiškai suformuotą ruošinį užsakymui apmokėti, kurį beliks tik patvirtinti.


Mokėjimo kortele

Jūsų patogumui siūlome atsiskaityti už prekes mokėjimo kortele. Atsiskaitykite MasterCard, Maestro, Visa, Visa Electron mokėjimo kortelėmis, turinčiomis saugaus atsiskaitymo internete galimybę. Jūs galite būti nukreiptas į Jūsų kortelę išdavusio banko puslapį saugos kodo suvedimui, kuris reikalingas Jūsų tapatybės patvirtinimui. Jei mokėjimas nebus patvirtintas, prašome kreiptis į Jūsų kortelę išdavusį banką arba pasirinkti kitą mokėjimo būdą.


Banko pavedimu

Užsakymą galite apmokėti atlikdami bankinį pavedimą į mūsų sąskaitą. Pasirinkę tokį atsiskaitymo būdą, užsakymą atlikite iki galo, tuomet padarykite bankinį pavedimą nurodytais rekvizitais. 
Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia būtinai nurodyti savo užsakymo numerį (pvz.: #1234)
Dėmesio: Užsakymas pradedamas vykdyti tik gavus apmokėjimą.


Sąskaitos rekvizitai:
Gavėjas: MB Laiko laboratorija
A/S: LT857300010164425748
Bankas: AB Swedbank
Įmonės kodas: 305372406
Mokėjimo paskirtis: Jūsų užsakymo numeris


Geros kainos garantija

Pasinaudojus geros kainos garantija, sulyginsime Jūsų prekės kainą su analogiškos prekės kaina, iš bet kurios Lietuvoje veikiančios internetinės parduotuvės ir pritaikysime nemokamą pristatymą arba pridėsime dovaną.

Norint pasinaudoti „geros kainos garantija”, reikia pateikti prekės nuorodą iš kitos Lietuvoje veikiančios internetinės parduotuvės, kurioje aiškiai matoma pateikta analogiška prekė ir jos kaina. 

Nuorodą kainos sulyginimui galima pateikti el. paštu, Facebook žinute ar kitais Zaislukalnas.lt kontaktais.


Geros kainos garantija nėra taikoma, kai:

Skiriasi lyginamų prekių komplektacijos;
Nėra galimybės užsakyti prekės pagal kliento pateiktą nuorodą;
Lyginama prekė nėra nauja, pvz.: prekė yra naudota, brokuota ar taisyta;
Užsakymas yra pristatytas klientui.


Pritaikius geros kainos garantiją, papildomos nuolaidos nėra taikomos.


Garantija pirkėjui


✔ Geros kainos garantija*
✔ 30 dienų grąžinimo garantija
✔ 24 mėnesių garantija fiziniams asmenims
✔ Mokėkite kai gausite prekę

Atsiliepimai
⭐⭐⭐⭐⭐
Kokybiškas ir didelis lagaminėlis, visko ko tik reikia piešimui
Peržiūrėti pirktą prekę Zita 2023-02-20 00:00:00
⭐⭐⭐⭐⭐
Labai fainos mašinytės! Pirkome iš karto dvi skirtingų spalvų, superinė dovana
Peržiūrėti pirktą prekę Kristina 2022-12-09 11:14:41
⭐⭐⭐⭐⭐
Viskas puiku, gavome greitai
Peržiūrėti pirktą prekę Jonas 2022-12-09 11:13:01
⭐⭐⭐⭐⭐
Labai gražus ir kokybiškas, geras apšvietimas namuko viduje, gavome greitai, saugiai supakuota. Dėkojame ir linkime sėkmės
Peržiūrėti pirktą prekę Jolka 2022-12-06 08:21:54

Žaislų kalnas ⭐⭐⭐⭐☆

⭐⭐⭐⭐⭐
Puiki komanda! Užsakytas ir kokybiškas prekes į namus gavau per nepilną parą. Ačiū už operatyvų ir nuoširdų darbą! ❤️ Rekomenduoju.
Ilona Blažienė 2022.12.29 — prieš 2 mėnesius
⭐⭐⭐⭐⭐
Esame labai patenkinti aptarnavimo kokybe, konsultavusio asmens, Dominyko ,kompetencija. Prekė atvyko laiku,kaip ir žadėta, šventė pavyko,jubiliatas laimingas - Ačiū:)!
Jūratė A. 2023.01.07 — prieš 2 mėnesius
⭐⭐⭐⭐⭐
Noriu labai padėkoti už operatyvumą ir teisingą požiūrį į klientą. Kadangi dovaną užsakinėjau jau likus savaitei iki didžiųjų švenčių, tai jau ir pats buvau nusiteikęs, kad gali kilti nesklandumų. Dienai iki numatyto pristatymo, vakare sulaukiu skambučio, kad jūsų dovaną jau turime, bet kurjerių tarnyba labai užimta ir tikėtina, kad dovanos iki Kalėdų negausite, tačiau siūlome jums ją atsiimti. Laikas tam buvo pasiūlytas tikrai lankstus. Kiti būtų tiesiog dovaną išsiuntę ir jos laiku negavus, geriausiu atveju atsiprašę paminėdami, kad žinote, švenčių metas, kurjeriai užimti ir bla bla bla... Nusimetę atsakomybę ir tiek. O su tokiu požiūriu į klientą, verslas klestės ir sėkmė lankys tikrai dažnai! Ačiū!
Paulius Natalevičius 2022.12.23 — prieš 2 mėnesius
⭐⭐⭐⭐⭐
Aptarnavimas priimtinas - reaguoja greitai, informaciją apie užsakymo vykdymo eigą periodiškai patikslina. Prieškalėdiniu laikotarpiu, kai užsakymų gausa, tvarkosi pagirtinai.
Ramute Bruzgeleviciene 2022.12.16 — prieš 3 mėnesius