Edukacinis muzikinis žaislas „Ksilofonas“

Akcija -17%Šią prekę Lietuvoje pristatysime per 2 - 4 d.d.

Prekės kodas: LNT12664

Turimas kiekis: Prekė yra sandėlyje

Pirkite DABAR ir pristatysime per 2 - 4 d.d.
€2388 €2869 su PVM
Sutaupote - €481
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Edukacinis muzikinis žaislas „Ksilofonas“

Puikus instrumentas jūsų mažyliui, suteikiantis jam džiaugsmo ir skatinantis mokytis naujų garsų. Muzikiniai instrumentai skatina jūsų vaiko vystymąsi nuo pat mažens. Suteikia galimybę kurti savo kompozicijas ir išmokti groti įvairias melodijas. Ksilofonas turi 6 ryškiaspalvius mygtukus, kuriuos vaikas spaudžia pirštu arba muša plaktuku, kurių dėka instrumentas skleidžia malonų garsą, skatinantį klausos pojūtį. Ksilofono plokštelėse yra raidės, o vėliau skaičiai, kuriuos įsiminus galima naudoti kuriant savo muzikines kompozicijas, todėl jūsų vaikas tampa kūrybiškesnis. Ryškios 3 rutuliukų spalvos ir tekstūra skatina lytėjimo ir regos pojūtį. Rutuliukai daužomi plaktuku, kad iš instrumento sklistu garsai. Įmušus jos į vidų, jie išlenda iš šono, taip skatindami tolesnį žaidimą.

Specifikacijos:

- Supakuota į estetišką spalvingą pakuotę, todėl puikiai tiks dovanai
- Žaislo matmenys:
- Ksilofonas: 25cm x 17cm x 12cm 
- Plaktukas: 10 cm x 7 cm x 3 cm
- Rutulys: 4 cm skersmens
- Pakuotės matmenys: 28cm x 18cm x 12cm

- Rekomenduojamas amžius: nuo 18 mėnesių

Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
Atsiliepimai
⭐⭐⭐⭐⭐
Kokybiškas ir didelis lagaminėlis, visko ko tik reikia piešimui
Peržiūrėti pirktą prekę Zita 2023-02-20 00:00:00
⭐⭐⭐⭐⭐
Labai fainos mašinytės! Pirkome iš karto dvi skirtingų spalvų, superinė dovana
Peržiūrėti pirktą prekę Kristina 2022-12-09 11:14:41
⭐⭐⭐⭐⭐
Viskas puiku, gavome greitai
Peržiūrėti pirktą prekę Jonas 2022-12-09 11:13:01
⭐⭐⭐⭐⭐
Labai gražus ir kokybiškas, geras apšvietimas namuko viduje, gavome greitai, saugiai supakuota. Dėkojame ir linkime sėkmės
Peržiūrėti pirktą prekę Jolka 2022-12-06 08:21:54

Žaislų kalnas ⭐⭐⭐⭐☆

⭐⭐⭐⭐⭐
Puiki komanda! Užsakytas ir kokybiškas prekes į namus gavau per nepilną parą. Ačiū už operatyvų ir nuoširdų darbą! ❤️ Rekomenduoju.
Ilona Blažienė 2022.12.29 — prieš 2 mėnesius
⭐⭐⭐⭐⭐
Esame labai patenkinti aptarnavimo kokybe, konsultavusio asmens, Dominyko ,kompetencija. Prekė atvyko laiku,kaip ir žadėta, šventė pavyko,jubiliatas laimingas - Ačiū:)!
Jūratė A. 2023.01.07 — prieš 2 mėnesius
⭐⭐⭐⭐⭐
Noriu labai padėkoti už operatyvumą ir teisingą požiūrį į klientą. Kadangi dovaną užsakinėjau jau likus savaitei iki didžiųjų švenčių, tai jau ir pats buvau nusiteikęs, kad gali kilti nesklandumų. Dienai iki numatyto pristatymo, vakare sulaukiu skambučio, kad jūsų dovaną jau turime, bet kurjerių tarnyba labai užimta ir tikėtina, kad dovanos iki Kalėdų negausite, tačiau siūlome jums ją atsiimti. Laikas tam buvo pasiūlytas tikrai lankstus. Kiti būtų tiesiog dovaną išsiuntę ir jos laiku negavus, geriausiu atveju atsiprašę paminėdami, kad žinote, švenčių metas, kurjeriai užimti ir bla bla bla... Nusimetę atsakomybę ir tiek. O su tokiu požiūriu į klientą, verslas klestės ir sėkmė lankys tikrai dažnai! Ačiū!
Paulius Natalevičius 2022.12.23 — prieš 2 mėnesius
⭐⭐⭐⭐⭐
Aptarnavimas priimtinas - reaguoja greitai, informaciją apie užsakymo vykdymo eigą periodiškai patikslina. Prieškalėdiniu laikotarpiu, kai užsakymų gausa, tvarkosi pagirtinai.
Ramute Bruzgeleviciene 2022.12.16 — prieš 3 mėnesius