Skraidantis stebuklingas kamuolys Valdomas ranka

Šią prekę Lietuvoje pristatysime per 2 - 4 d.d.

Prekės kodas: LNT3662

Turimas kiekis: Prekė yra sandėlyje

Pirkite DABAR ir pristatysime per 2 - 4 d.d.
€1876 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Skraidantis stebuklingas kamuolys Valdomas ranka

Tai bus puiki dovana kiekvienam fantastiškų, skraidančių objektų mėgėjui. Žaidimas su juo tamsioje, blankioje patalpoje ar sode vakare patiks kiekvienam.

Rinkinyje yra:

- skraidantis kamuolys
- USB kabelis

Kamuolys valdomas labai paprastu būdu, ranka, kurią reikia pakišti po daiktu. Inovatyvus kamuolys turi galimybę jausti tuos objektus, kurie yra po juo. Kamuolys taip pat kontroliuoja apsisukimų skaičių, kurį ji daro vieną sekundę, todėl rutulys keičia jos skriejimo aukštį. Šis įdomus, žavus žaislas gali skraidyti pats ir spindi įvairiomis spalvomis. Žaislas puikiai tiks prietemose, kas garantuoja spalvingą šviesos apšvietimą. Skraidantis kamuolys kraunamas USB laidu, kuris yra komplekte.

Rutulio matmenys - 11 cm x 5 cm x 5 cm.

Pakuotės matmenys - 17 cm x 18 cm x 6,5 cm.

Rekomenduojama vaikams nuo 14 metų. 

Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
Atsiliepimai
⭐⭐⭐⭐⭐
Kokybiškas ir didelis lagaminėlis, visko ko tik reikia piešimui
Peržiūrėti pirktą prekę Zita 2023-02-20 00:00:00
⭐⭐⭐⭐⭐
Labai fainos mašinytės! Pirkome iš karto dvi skirtingų spalvų, superinė dovana
Peržiūrėti pirktą prekę Kristina 2022-12-09 11:14:41
⭐⭐⭐⭐⭐
Viskas puiku, gavome greitai
Peržiūrėti pirktą prekę Jonas 2022-12-09 11:13:01
⭐⭐⭐⭐⭐
Labai gražus ir kokybiškas, geras apšvietimas namuko viduje, gavome greitai, saugiai supakuota. Dėkojame ir linkime sėkmės
Peržiūrėti pirktą prekę Jolka 2022-12-06 08:21:54

Žaislų kalnas ⭐⭐⭐⭐☆

⭐⭐⭐⭐⭐
Puiki komanda! Užsakytas ir kokybiškas prekes į namus gavau per nepilną parą. Ačiū už operatyvų ir nuoširdų darbą! ❤️ Rekomenduoju.
Ilona Blažienė 2022.12.29 — prieš 2 mėnesius
⭐⭐⭐⭐⭐
Esame labai patenkinti aptarnavimo kokybe, konsultavusio asmens, Dominyko ,kompetencija. Prekė atvyko laiku,kaip ir žadėta, šventė pavyko,jubiliatas laimingas - Ačiū:)!
Jūratė A. 2023.01.07 — prieš 2 mėnesius
⭐⭐⭐⭐⭐
Noriu labai padėkoti už operatyvumą ir teisingą požiūrį į klientą. Kadangi dovaną užsakinėjau jau likus savaitei iki didžiųjų švenčių, tai jau ir pats buvau nusiteikęs, kad gali kilti nesklandumų. Dienai iki numatyto pristatymo, vakare sulaukiu skambučio, kad jūsų dovaną jau turime, bet kurjerių tarnyba labai užimta ir tikėtina, kad dovanos iki Kalėdų negausite, tačiau siūlome jums ją atsiimti. Laikas tam buvo pasiūlytas tikrai lankstus. Kiti būtų tiesiog dovaną išsiuntę ir jos laiku negavus, geriausiu atveju atsiprašę paminėdami, kad žinote, švenčių metas, kurjeriai užimti ir bla bla bla... Nusimetę atsakomybę ir tiek. O su tokiu požiūriu į klientą, verslas klestės ir sėkmė lankys tikrai dažnai! Ačiū!
Paulius Natalevičius 2022.12.23 — prieš 2 mėnesius
⭐⭐⭐⭐⭐
Aptarnavimas priimtinas - reaguoja greitai, informaciją apie užsakymo vykdymo eigą periodiškai patikslina. Prieškalėdiniu laikotarpiu, kai užsakymų gausa, tvarkosi pagirtinai.
Ramute Bruzgeleviciene 2022.12.16 — prieš 3 mėnesius