Elektroninis stalo žaidimas "Laivų mūšis"

Šią prekę Lietuvoje pristatysime per 2 - 4 d.d.

Prekės kodas: LNT4387

Turimas kiekis: Prekė yra sandėlyje

Pirkite DABAR ir pristatysime per 2 - 4 d.d.
€3261 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Elektroninis stalo žaidimas "Laivų mūšis"

Įspūdingas ir įtraukiantis laivų žaidimas, kurį visi žino nuo vaikystės - Laivų mūšis. Žaidimo taisyklės labai paprastos - raundą laimi pirmasis, užfiksavęs visus priešo laivus.

Laivo žaidimų rinkinį sudaro:

  • elektroninės žaidimo sąlygos,
  • laivų komplektai abiems žaidėjams,
  • vartotojo vadovas.

Žaidimas skirtas dviem vyresniems nei 7 metų žmonėms. Visi žaislo elementai, ty lagaminai ir vandens laivai, yra pagaminti iš patvaraus, tvirto plastiko. Žaislas pagamintas iš saugios žmonėms, netoksiškos medžiagos, todėl jis yra sertifikuotas CE.

Pakuotės matmenys: 42 cm x 29 cm x 6 cm

Žaidimo taisyklės:

Žaidimo tikslas yra nuskandinti visus priešo laivus. Padėję sienelę taip, kad žaidimo lentos nematytų priešininkas, kiekvienas žaidėjas laisvai pasideda laivus ant savo lentos. Laivai negali tiesiogiai liestis vienas su kitu. Žaidėjas, atliekantis judesį, pasako savo koordinates. Priešininkas patikrina, ar nepataikė į vieną iš jo laivų ir praneša priešininkui rezultatą. Bombarduojantis žaidėjas smūgio efektą pažymi atitinkamomis spalvomis: raudona pataikė, balta nepataikė. Žaidimas baigiasi, kai vienas iš žaidėjų lieka be laivų. Kol pataikote, galite toliau šaudyti. Nepataikėte - kito eilė.

Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
Atsiliepimai
⭐⭐⭐⭐⭐
Kokybiškas ir didelis lagaminėlis, visko ko tik reikia piešimui
Peržiūrėti pirktą prekę Zita 2023-02-20 00:00:00
⭐⭐⭐⭐⭐
Labai fainos mašinytės! Pirkome iš karto dvi skirtingų spalvų, superinė dovana
Peržiūrėti pirktą prekę Kristina 2022-12-09 11:14:41
⭐⭐⭐⭐⭐
Viskas puiku, gavome greitai
Peržiūrėti pirktą prekę Jonas 2022-12-09 11:13:01
⭐⭐⭐⭐⭐
Labai gražus ir kokybiškas, geras apšvietimas namuko viduje, gavome greitai, saugiai supakuota. Dėkojame ir linkime sėkmės
Peržiūrėti pirktą prekę Jolka 2022-12-06 08:21:54

Žaislų kalnas ⭐⭐⭐⭐☆

⭐⭐⭐⭐⭐
Puiki komanda! Užsakytas ir kokybiškas prekes į namus gavau per nepilną parą. Ačiū už operatyvų ir nuoširdų darbą! ❤️ Rekomenduoju.
Ilona Blažienė 2022.12.29 — prieš 2 mėnesius
⭐⭐⭐⭐⭐
Esame labai patenkinti aptarnavimo kokybe, konsultavusio asmens, Dominyko ,kompetencija. Prekė atvyko laiku,kaip ir žadėta, šventė pavyko,jubiliatas laimingas - Ačiū:)!
Jūratė A. 2023.01.07 — prieš 2 mėnesius
⭐⭐⭐⭐⭐
Noriu labai padėkoti už operatyvumą ir teisingą požiūrį į klientą. Kadangi dovaną užsakinėjau jau likus savaitei iki didžiųjų švenčių, tai jau ir pats buvau nusiteikęs, kad gali kilti nesklandumų. Dienai iki numatyto pristatymo, vakare sulaukiu skambučio, kad jūsų dovaną jau turime, bet kurjerių tarnyba labai užimta ir tikėtina, kad dovanos iki Kalėdų negausite, tačiau siūlome jums ją atsiimti. Laikas tam buvo pasiūlytas tikrai lankstus. Kiti būtų tiesiog dovaną išsiuntę ir jos laiku negavus, geriausiu atveju atsiprašę paminėdami, kad žinote, švenčių metas, kurjeriai užimti ir bla bla bla... Nusimetę atsakomybę ir tiek. O su tokiu požiūriu į klientą, verslas klestės ir sėkmė lankys tikrai dažnai! Ačiū!
Paulius Natalevičius 2022.12.23 — prieš 2 mėnesius
⭐⭐⭐⭐⭐
Aptarnavimas priimtinas - reaguoja greitai, informaciją apie užsakymo vykdymo eigą periodiškai patikslina. Prieškalėdiniu laikotarpiu, kai užsakymų gausa, tvarkosi pagirtinai.
Ramute Bruzgeleviciene 2022.12.16 — prieš 3 mėnesius