Mokomasis „pasidaryk pats“ piešimo robotas

Šią prekę Lietuvoje pristatysime per 2 - 4 d.d.

Prekės kodas: LNT6824

Turimas kiekis: Prekė yra sandėlyje

Pirkite DABAR ir pristatysime per 2 - 4 d.d.
€1697 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Mokomasis „pasidaryk pats“ piešimo robotas

Menininkas robotas jūsų namuose? Nieko nėra lengviau, sukurkite patys! Dabar galite užsisakyti piešimo roboto surinkimo rinkinį. „Robot Doodling“ meno kūriniams kurti naudoja variklio vibraciją ir sukimąsi. Sureguliuokite spalvotų roboto rašiklių kampą ir aukštį ir stebėkite, kaip jis veikia. Nereikia jokių specialių įrankių ar žinių. Į komplektą įeina išsamios instrukcijos ir visos reikalingos dalys (55 vnt.). Puikiai tinka jauniems mokslo entuziastams, ypač tiems, kurie domisi robotika. Reikalinga viena AA baterija (nepridedama).


Roboto matmenys: 17 cm x 25 cm x 6 cm

Rinkinys skirtas vyresniems nei 8 metų vaikams. Rinkinys turi CE sertifikatą ir atitinka standartą EN 71. Jis supakuotas į kartoninę dėžutę su moksline grafika, todėl puikiai tinka dovanai.

Informacija
Prekių ilgis centimetrais 30
Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
Atsiliepimai
⭐⭐⭐⭐⭐
Kokybiškas ir didelis lagaminėlis, visko ko tik reikia piešimui
Peržiūrėti pirktą prekę Zita 2023-02-20 00:00:00
⭐⭐⭐⭐⭐
Labai fainos mašinytės! Pirkome iš karto dvi skirtingų spalvų, superinė dovana
Peržiūrėti pirktą prekę Kristina 2022-12-09 11:14:41
⭐⭐⭐⭐⭐
Viskas puiku, gavome greitai
Peržiūrėti pirktą prekę Jonas 2022-12-09 11:13:01
⭐⭐⭐⭐⭐
Labai gražus ir kokybiškas, geras apšvietimas namuko viduje, gavome greitai, saugiai supakuota. Dėkojame ir linkime sėkmės
Peržiūrėti pirktą prekę Jolka 2022-12-06 08:21:54

Žaislų kalnas ⭐⭐⭐⭐☆

⭐⭐⭐⭐⭐
Puiki komanda! Užsakytas ir kokybiškas prekes į namus gavau per nepilną parą. Ačiū už operatyvų ir nuoširdų darbą! ❤️ Rekomenduoju.
Ilona Blažienė 2022.12.29 — prieš 2 mėnesius
⭐⭐⭐⭐⭐
Esame labai patenkinti aptarnavimo kokybe, konsultavusio asmens, Dominyko ,kompetencija. Prekė atvyko laiku,kaip ir žadėta, šventė pavyko,jubiliatas laimingas - Ačiū:)!
Jūratė A. 2023.01.07 — prieš 2 mėnesius
⭐⭐⭐⭐⭐
Noriu labai padėkoti už operatyvumą ir teisingą požiūrį į klientą. Kadangi dovaną užsakinėjau jau likus savaitei iki didžiųjų švenčių, tai jau ir pats buvau nusiteikęs, kad gali kilti nesklandumų. Dienai iki numatyto pristatymo, vakare sulaukiu skambučio, kad jūsų dovaną jau turime, bet kurjerių tarnyba labai užimta ir tikėtina, kad dovanos iki Kalėdų negausite, tačiau siūlome jums ją atsiimti. Laikas tam buvo pasiūlytas tikrai lankstus. Kiti būtų tiesiog dovaną išsiuntę ir jos laiku negavus, geriausiu atveju atsiprašę paminėdami, kad žinote, švenčių metas, kurjeriai užimti ir bla bla bla... Nusimetę atsakomybę ir tiek. O su tokiu požiūriu į klientą, verslas klestės ir sėkmė lankys tikrai dažnai! Ačiū!
Paulius Natalevičius 2022.12.23 — prieš 2 mėnesius
⭐⭐⭐⭐⭐
Aptarnavimas priimtinas - reaguoja greitai, informaciją apie užsakymo vykdymo eigą periodiškai patikslina. Prieškalėdiniu laikotarpiu, kai užsakymų gausa, tvarkosi pagirtinai.
Ramute Bruzgeleviciene 2022.12.16 — prieš 3 mėnesius